Diskusní téma: mladší žáci

Datum: 11.03.2018

Vložil: Tomáš Pokorný

Titulek: ztráty a nálezy

Ahoj, na soustředění některý z mladších žáků nechal černé oteplováky zn. Etirel. Možná ten samý, ale možná také někdo jiný tam nechal igelitovou tašku s použitým prádlem. Obojí je vyprané a připravené k předání. Kdo to postrádá, ať se mi ozve.

Tomáš

Datum: 07.03.2018

Vložil: Ivo Habán

Titulek: omluva

Ahoj,
prosím o omluvení Olivera z dnešního tréninku. Je nachlazený, nechci, aby se dodělal. Děkuji za pochopení.
Ivo Habán

Datum: 21.02.2018

Vložil: Anna Habánová

Titulek: Omluva Olivera

Ahoj, omlouvám Olivera z dnešního tréninku ze zdravotních důvodů, děkuji, Anna Habánová

Datum: 15.02.2018

Vložil: Tomáš Pokorný

Titulek: SOUSTŘEDĚNÍ

AHOJ,
V TÝDNU OD 26. 2. DO 4.3. PROBĚHNE SOUSTŘEDĚNÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V NOVÉM MĚSTĚ NA MORAVĚ. JEHO VYVRCHOLENÍM BUDOU ZÁVODY, KTERÉ PROBĚHNOU V SOBOTU A V NEDĚLI. JSOU TO CELOSTÁTNÍ ZÁVODY, (NĚCO JAKO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY) A MOŽNÁ BYSTE CHTĚLI SVOJE "MIMINKA" POVZBUDIT. JE MOŽNÉ SE V NOVÉM MĚSTĚ UBYTOVAT VE STEJNÉM PENZIONU JAKO BUDOU DĚTI NA SOUSTŘEDĚNÍ. NAVÍC V NEDĚLI 4. 3. NEPOJEDE Z NOVÉHO MĚSTA DO LIBERCE AUTOBUS, A JE NUTNÉ SI RATOLESTI ODVÉZT. POKUD MÁTE ZÁJEM O ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ, TAK MI PROSÍM NAPIŠTE NA: 23tomas.pokorny@gmail.com. CENA JE 550,- KČ NA OSOBU A NOC (PLNÁ PENZE). NAPIŠTĚ MI OD KDY DO KDY BYSTE CHTĚLI UBYTOVAT A KOLIK VÁS BUDE. NEJLÉPE DO NEDĚLE 18. 2. 2018 DO 18:00 HODIN. KDYŽ BUDETE CHTÍT DALŠÍ INFORMACE, TAK MI ZAVOLEJTE NA ČÍSLO 739 541 672.
DÍKY MOC TOMÁŠ

Datum: 14.02.2018

Vložil: Štěpán Pučelík

Titulek: Omluvenka

Ahoj Vláďo, ještě dnes Štěpán nepřijde, má virózu. Díky Eva P.

Datum: 12.02.2018

Vložil: Štěpán Pučelík

Titulek: Omluvenka

Ahoj Vláďo, omlouvám Štěpána z dnešního tréninku, není mu dobře. Díky Eva P.

Datum: 22.01.2018

Vložil: Ivo Habán

Titulek: omluvenka

Ahoj,
prosím o omluvení Olivera, ještě celý tento týden. Dnes jsme byli u lékaře, má zánět dutin.
Ivo Habán

Datum: 22.01.2018

Vložil: Vladimír Blažek

Titulek: Re: omluvenka

Ahoj rozumím ok

Datum: 21.01.2018

Vložil: Michaela Pávková

Titulek: omluva

ahoj, omlouvám Lukáše z tréninku 22.1. má kroužek elektro, půjdem večer chvilku na skate, díky Míša

Datum: 17.01.2018

Vložil: Štěpán Pučelík

Titulek: Omluvenka

Ahoj Vláďo, omlouvám Štěpána z dnešního tréninku, není mu dobře, tak ho nechám dnes odpočívat. Eva P.

Datum: 18.01.2018

Vložil: Vladimír Blažek

Titulek: Re: Omluvenka

Ahoj rozumím ok

Datum: 17.01.2018

Vložil: Anezka Curran

Titulek: omluva na střadu

Ahoj Vláďo, omlouvám Anežku z dnešního tréninku. Byla dnes na očkování a má dva dny klid. Linda C.

Datum: 15.01.2018

Vložil: Ivo Habán

Titulek: omluva

Ahoj, omlouvám Olivera z důvodu nemoci celý tento týden. Děkuji. Zdravím, Ivo Habán

Datum: 16.01.2018

Vložil: Vladimír Blažek

Titulek: Re: omluva

Ahoj, rozumím ok Vl.

Datum: 08.01.2018

Vložil: Věra Goudriaan Slánská, Sofie Goudriaan

Titulek: omluvenka

Ahoj, omlouvám Sofču tento týden z tréninku, útočí na ni bacily. Díky Věra G.S.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>